??????? ???????????? ????????? ? ????
?????? ???? ??????
026-34212100__ 026-32192

اخبار مجموعه خشت


آشنایی با ما

12/10/1396
مجموعه ی خشت ماندگار با هدف توسعه و تحول حوزه ی خدمات املاک و مستغلات کشور به لطف پروردگار در سال 1394 و پس از 17 سال تجربه مدیریتی، توسط جناب آقای مسعود طاهری در مرکز استان البرز (کرج) پایه گذاری شده و به ثبت رسید. این مجموعه با توجه به جوان بودن بافت جمعیتی استان و تقاضای روز افزون بازار مسکن در استان و به ویژه شهر کرج به عنوان پایتخت دوم ایران عزیز، در سالهای اخیر توانسته به عنوان یکی از کارآمدترین و تخصصی ترین مجموعه های خدمات املاک در سطح استان مطرح شود.
خوشبختانه با عنایت به اهداف کلان مجموعه و تفکر راهبردی مدیریت و بنیانگذار مجموعه جناب آقای طاهری، در فاز اول تأسیس، مرکز خدمات املاک با طراحی سیستمی و منظم جانمایی و راه اندازی شد.
در فاز دوم، با جذاب نیروی انسانی جوان و توانمند و تحصیل کردگان و نخبگان استانی در رشته های معماری، عمران، مدیریت، روانشناسی، و راه و شهرسازی، مجموعه شروع به کار نموده و هم اکنون در فاز سوم عملیاتی، اقدامات لازم جهت آموزش و توانمندسازی رده های مدیریتی و ستادی مجموعه توسط اساتید مطرح دانشکده مدیریت دانشگاه تهران در حال انجام است.
هم اکنون مجموعه توسعه و پژوهش املاک خشت ماندگار به عنوان اولین و تنها مرکز تخصصی خدمات املاک در استان البرز در پنج حوزه تخصصی معاملات ملکی، خدمات پیمانکاری، و سرمایه، خدمات حقوقی و قراردادی، خدمات نوسازی و بهسازی، و امور بین الملل و سازمانی فعالیت نموده و با عنایات ایزد یکتا با سرعت روزافزون در حال پیشگیری از رقبا و گسترش خدمت رسانی در سطح استانی و کشوری می باشد.
برای آشنایی بیشتر با مجموعه خدمات املاک خشت ماندگار با ما تماس بگیرید.