امارگیر سایت
026-34212100

اخبار مجموعه خشت


اتاقی بزرگ با نکاتی ریز

14/12/1396
برای دکوراسیون اتاق خواب کوچک  بایستی اندازه و متراژ آن را بطور دقیق مورد ارزیابی قرار داده و بر اساس آن چیدمان را آغاز کرد.

رنگ اتاق خواب

همانطور که می دانید رنگ های روشن و ملایم  فضاهای کوچک را بزرگتر نشان می دهند و رنگ های تیره فضای اتاق تان را کوچکتر . پس اگر می خواهید اتاق خواب کوچک تان را رنگ کنید حتما از رنگهای روشن  و ملایم ، مخصوصا رنگ سفید استفاده کنید .

کاغذ دیواری

کاغذ دیواری یکی از دیوار پوش های بسیار خوب است که با تنوع طرح و رنگ خود می تواند دکوراسیونی متفاوت و زیبا را برای شما به ارمغان بیاورد . اما به هنگام انتخاب رنگ و طرح کاغذ دیواری خود باید دقت لازم را  داشته باشید که حتما طرح های ساده ورنگ های ملایم را برای اتاق های کوچک خود انتخاب کنید .
 
نور

نور یکی دیگر از عوامل مهم در فضاسازی اتاق است . اگر اتاق خواب تان نورگیر نیست یا پنجره های کوچکی دارد می توانید با استفاده از نورهای مخفی علاوه بر روشنایی بیشتر اتاق به زیبایی آن نیز بیفزایید .


استفاده بهینه از فضای کم

بهترین کار برای اتاق های کم متراژ استفاده از تخت خوابهای تاشو و چندمنظوره است . همین طور می توانید با ایجاد قفسه های کوچکی بر روی دیوار اتاق تان از آنها برای گذاشتن لوازم شخصی ، تزئینی یا کتاب هایتان بهره ببرید .

 

آینه

استفاده از آینه فضای اتاق را به علت انعکاس تصویر و نور بیشتر بزرگتر نشان خواهد داد.