??????? ???????????? ????????? ? ????
?????? ???? ??????
026-34212100__ 026-32192

اخبار مجموعه خشت


دکوراسیون منزل بهاری، اینم از ترندهای این فصل تازه!

01/02/1398

طرح گلدار در دکوراسیون منزل بهاری

وقتی در دکوراسیون منزل خود از طرح گل استفاده می کنید راحت ترین و در عین حال مهم ترین کار برای بهاری کردن فضا را انجام داده اید. شما می توانید برای این کار از سبک های مختلفی مثل بوهو، مدرن و... استفاده کنید. روتختی گلداری که در این تصویر می بینید نمونه ای بارز از این مدل است.

از ملافه و روتختی گرفته تا دیوار سعی کنید از طرح های گلدار استفاده کنید. این کار می تواند خانه شما را تبدیل به یک رویا کند.

قسمتی از دیوار خانه خود را انتخاب کنید و طرح های گلدار زیبا را مهمان آن نمایید. شما می توانید حتی به سراغ آثار هنری ای با طرح گل بروید و طرحی بهاره بر روی دیوار منزل خود نصب کنید.

گلدان و شکوفه در دکوراسیون منزل بهاری

بهترین زمان است که از شکوفه ها و گل های زیبا استفاده کنید و گلدانی از آنها را در منزل خود نگهداری نمایید. طیف وسیعی از گل ها و گلدان ها پیش روی شما قرار می گیرند که می توانید بر اساس سلیقه و علاقه خود آنها را انتخاب کنید. برای مثال در این تصویر گلدانی براق و بیضی را مشاهده می کنید که بسیار هم زیباست.

در سبک دکو از این گلدان مات و کوچک استفاده شده است که این هم گزینه ای دیگر، پیش روی شماست.

امروزه گل های مصنوعی بسیاری نیز ساخته شده اند که مانند نمونه های طبیعی عمل می کنند. بنابراین در صورت تمایل می توانید از این نوع گل ها تهیه کنید و با کمک آنها حال و هوای خانه خود را بهاری نمایید.

به هیچ وجه معجزه افراد نگهدارنده از گیاهان را فراموش نکنید. گلدانی که برای این گیاه در نظر گرفته شده است لعابدار بوده و در ابعاد مختلفی استفاده شده است. همین حسن انتخاب توانسته تاثیر به سزایی در زیبایی این ترکیب داشته باشد.