امارگیر سایت
026-34490635
جدیدترین اخبار

املاک خشت کرج، سند پایدار از ریشه و اصالت خشت ماندگار


جدیدترین اخبار

28/07/1397

کاهش قیمت مسکن با آغاز تحریم های آمریکا در آبان ماه/ ورود بازار مسکن به دوره چند ساله رکود

به گزارش گروه اقتصادی خبرگزاری دانشجو، سیدهادی بهادری با اشاره به تلاطمات اخیر بازار مسکن و آینده پیش روی این بازار در کلانشهرها، گفت: متأسفانه قیمت مسکن در یک سال اخیر، پس از چند سال رکود این بازار، افزایش چشمگیر و چندبرابری داشت و این مسئله موجب شد که خانواده‌ها به ویژه زوج‌ها جوان، قادر به خرید مسکن در کشور به ویژه تهران نباشد.

ادامه مطلب
مقالات ملک و صنعت ساختمان
23/07/1397

اوراق تسهیلات مسکن ارزان شد

در پی کاهش تقاضای خرید مسکن، تقاضای خرید اوراق تسهیلات مسکن نیز در بازار سرمایه با کاهش شدید روبه رو شد به گونه ای که از ۲۲ نماد اوراق تسه، در ۱۷ نماد، حجم تقاضا زیر ۱۰۰ برگه بوده است.

ادامه مطلب
مقالات ملک و صنعت ساختمان
23/07/1397

خبر خوب برای مستاجرها؛ افزایش فایل‌های اجاره

با حاکم شدن آرامش پاییزی در بازار اجاره‌بها، تعداد فایل‌های «رهن کامل» و نیز فایل‌هایی که با قید «قابل تبدیل» دست مستاجر را برای تبدیل بخشی از ودیعه به اجاره ماهانه یا بالعکس باز می‌گذارد، در بازار مسکن افزایش یافته است.

ادامه مطلب
مقالات ملک و صنعت ساختمان
21/07/1397

تسهیلات ارزان قیمت برای سرمایه گذاران طرح های نیمه تمام تسهیلات ارزان قیمت برای سرمایه گذاران طرح های نیمه تمام

معاون سازمان برنامه و بودجه گفت: قانونگذار به دولت اجازه داده ۴۴۰۰ میلیارد تومان از اعتبارات عمرانی ملی و ۲۰ درصد اعتبارات عمرانی استان‌ها را صرف یارانه تسهیلات کند.

ادامه مطلب
مقالات ملک و صنعت ساختمان
14/07/1397

گام ناتمام اصلاح بازار مسکن

یک گروه از کارشناسان مسکن به دولت پیشنهاد کرده‌اند برای احیای رونق ساختمانی از یکسو و کمک به متقاضیان خرید مسکن از سوی دیگر، منابع تسهیلاتی و یارانه‌های مدنظر در این حوزه را به سمت بافت‌های فرسوده درون شهرها منتقل و سیاست‌های حمایتی را در این محدوده از شهرها متمرکز کند.

ادامه مطلب
مقالات ملک و صنعت ساختمان
04/07/1397

خانه‌های خالی مانند اجناس احتکار شده است

ابوالفضل ابوترابی، طراح طرح اجاره اجباری خانه‌های خالی گفت: این طرح هیچ مغایرتی با مسئله مالکیت شخصی ندارد، زیرا در شرایط کنونی هم افرادی که اجناس خود را احتکار می کنند، با حکم دادستانی، اموال و اجناس مذکور ضبط و افراد جریمه می شوند و خانه های خالی نیز مانند اجناس احتکار شده است.

ادامه مطلب
مقالات ملک و صنعت ساختمان
 
  1