??????? ???????????? ????????? ? ????
?????? ???? ??????
026-34212100__ 026-32192
جدیدترین اخبار

املاک خشت کرج، سند پایدار از ریشه و اصالت خشت ماندگار


جدیدترین اخبار

15/04/1398

براي هماهنگي در دكوراسيون از قانون دو سوم برای رعایت تناسب استفاده کنید

اگر در بین لوازم دكوراسیون منزلتان شی قدیمی و ارزشمندی وجود دارد، به هنگام چیدمان لوازم به صورتی عمل كنید كه شی و یا اشیاء مورد نظر، مركز توجه قرار گیرند در ضمن می توانید با "نورپردازی" این جلوه و مركزیت را مضاعف كنید.

ادامه مطلب
مقالات ملک و صنعت ساختمان
14/04/1398

جزئیات دریافت وام های مسکن

غیر از طرح لیزینگ مسکن که چند روز پیش خبرهایی در خصوص آن منتشر شد، دو نوع وام دیگر نیز برای متقاضیان ملک و خرید خانه در حال اجراست. با شابش همراه باشید تا مروری بر جزئیات این دو نوع وام داشته باشیم.

ادامه مطلب
مقالات ملک و صنعت ساختمان
10/04/1398

چه خبر از طرح خانه دار شدن کارمندان؟

به گزارش اقتصاد نیوز ؛ عباس فرهادیه در خصوص آخرین وضعیت طرح خانه دار شدن کارمندان دولت، گفت: کلیات این طرح به تصویب رسیده است و اکنون در وزارت راه و شهرسازی بر سر جزئیات آن بحث و بررسی می‌شود.

ادامه مطلب
مقالات ملک و صنعت ساختمان
08/04/1398

تاثیر تورم مصالح ساختمانی بر بازار مسکن

به گزارش اقتصاد نیوز ، عباس آخوندی وزیر سابق راه و شهرسازی زمانی استعفا داد که هیچ برنامه‌ای را برای تولید و عرضه مسکن طی 5 سال و چند ماه حضورش در وزارت راه و شهرسازی نداشت. همین بی برنامگی، اصرار عجیب بر افزایش سقف تسهیلات خرید مسکن و پیشی تقاضا از عرضه شرایطی را به وجود آورد تا سال 97 قیمت مسکن نسبت به سال پیش از آن بیش از دو برابر شود.

ادامه مطلب
مقالات ملک و صنعت ساختمان
29/03/1398

تا وقتی که به مسکن نگاه کالایی داریم؛ همچنان مشکلات این حوزه باقی می ماند

یک حقوقدان گفت: مسکن کالا تلقی نمی‌شود اما سیاست حاکم بر این بخش در کشور آن را تبدیل به کالا کرده و تا زمانی که از این حالت خارج نشویم و سرمایه‌ها به بخش تولید هدایت نشود، عملاً تحقق حقوق طبیعی و اساسی مندرج در قوانین برای ملت میسور نخواهد شد.

ادامه مطلب
مقالات ملک و صنعت ساختمان
21/03/1398

رونق مسکن و برنامه دولت

رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: اجرای برنامه دولت برای رونق بخش مسکن با ساخت ١٠٠ هزار واحد مسکونی در بافت فرسوده و تامین مالی آن آغاز شده است.

ادامه مطلب
مقالات ملک و صنعت ساختمان
 
  1