امارگیر سایت
026-34490635
جدیدترین اخبار

املاک خشت کرج، سند پایدار از ریشه و اصالت خشت ماندگار


جدیدترین اخبار

21/07/1397

چیدمان اتاق کار در منزل، با این ایده ها خستگی معنا نداره!

می‌توان گفت در عصر حاضر به دلیل مشغله‌های مختلف کاری، هر یک از ما نیاز داریم فضایی اختصاصی برای ادامه کارهای روزانه و پروژه‌های کاری خود، در منزل داشته باشیم. دانشجو، نویسنده، پزشک، نقاش، مهندس، معلم یا حتی یک خانم خانه‌دار هم که باشید، برای یکسری کارهای شخصی به اتاق کار یا یک میز کار مجهز نیاز دارید. در اینجا نکات مهمی در طراحی اتاق کار مناسب در منزل را شرح خواهیم داد.

ادامه مطلب
مقالات ملک و صنعت ساختمان
97/05/14

متقاضیان خرید آپارتمان؛ از قیمت‌های پیشنهادی استقبال نکردند!

متقاضیان خرید آپارتمان ؛ از قیمت‌های پیشنهادی استقبال نکردند! بررسی ها نشان می‎دهد آپارتمان‎های عرضه شده در بنگاه‌های ملکی شهر تهران نشان می­‎دهد: قیمت‎های پیشنهادی آپارتمانها در مناطق مختلف شهر تهران به هم نزدیک‎تر شده و خریداران آپارتمان از خرید انها عقب نشینی کرده‎اند.

ادامه مطلب
مقالات ملک و صنعت ساختمان
97/05/14

آپارتمان‎های نوساز کم‎متراژ؛ نایاب شده است؟

آپارتمان‎‎های نوساز کم‎متراژ در بازار مسکن نایاب شده است. علت آن کاهش عرضه آپارتمان‎ها در تمام گروه‎ها از لحاظ سال ساخت و متراژ در بازار مسکن اعلام شده است. نایاب شدن آپارتمان‌های نوساز کم ‌متراژ و متناسب با بودجه خانه اولی‌ها بیش از سایر گروه‌ ها در بازار مسکن مسئله ساز شده‎است.

ادامه مطلب
مقالات ملک و صنعت ساختمان
97/05/02

نجات بازار مسکن درگرو افزایش تولید

نجات بازارمسکن با افزایش تولید امکان پذیر است. عضو هیات مدیره کانون انبوه سازان با بیان این مطلب میگوید:راه گذار از رکود و نجات بازار مسکن افزایش تولید است و پیش‌بینی می‌شود چنانچه برای نجات بازار مسکن راهکاری اندیشیده نشود ، این بازار همچنان در رکود بماند.

ادامه مطلب
مقالات ملک و صنعت ساختمان
97/05/02

بازار مسکن چه آینده ای خواهد داشت؟

کارشناس حوزه مسکن با بیان اینکه رونق کنونی بازار مسکن تا پایان امسال پابرجاست، ادعای وجود حباب در بازار مسکن را رد کرد و گفت : وزارت راه و شهرسازی بر بخش مسکن اشراف ندارد. به نقل از اقتصاد آنلاین، بیت‌الله ستاریان، با رد وجود رکود در بازار مسکن، گفت: در شهریور پارسال پیش‌بینی کردیم که خرداد و تیر امسال بازارمسکن، دراوج رونق خواهد بود و تاحدودی هم اینگونه شد.

ادامه مطلب
مقالات ملک و صنعت ساختمان
 
  1