026-34490635
جدیدترین اخبار

املاک خشت کرج، سند پایدار از ریشه و اصالت خشت ماندگار


جدیدترین اخبار

97/05/14

متقاضیان خرید آپارتمان؛ از قیمت‌های پیشنهادی استقبال نکردند!

متقاضیان خرید آپارتمان ؛ از قیمت‌های پیشنهادی استقبال نکردند! بررسی ها نشان می‎دهد آپارتمان‎های عرضه شده در بنگاه‌های ملکی شهر تهران نشان می­‎دهد: قیمت‎های پیشنهادی آپارتمانها در مناطق مختلف شهر تهران به هم نزدیک‎تر شده و خریداران آپارتمان از خرید انها عقب نشینی کرده‎اند.

ادامه مطلب
مقالات ملک و صنعت ساختمان
97/05/14

آپارتمان‎های نوساز کم‎متراژ؛ نایاب شده است؟

آپارتمان‎‎های نوساز کم‎متراژ در بازار مسکن نایاب شده است. علت آن کاهش عرضه آپارتمان‎ها در تمام گروه‎ها از لحاظ سال ساخت و متراژ در بازار مسکن اعلام شده است. نایاب شدن آپارتمان‌های نوساز کم ‌متراژ و متناسب با بودجه خانه اولی‌ها بیش از سایر گروه‌ ها در بازار مسکن مسئله ساز شده‎است.

ادامه مطلب
مقالات ملک و صنعت ساختمان
97/05/02

نجات بازار مسکن درگرو افزایش تولید

نجات بازارمسکن با افزایش تولید امکان پذیر است. عضو هیات مدیره کانون انبوه سازان با بیان این مطلب میگوید:راه گذار از رکود و نجات بازار مسکن افزایش تولید است و پیش‌بینی می‌شود چنانچه برای نجات بازار مسکن راهکاری اندیشیده نشود ، این بازار همچنان در رکود بماند.

ادامه مطلب
مقالات ملک و صنعت ساختمان
97/05/02

بازار مسکن چه آینده ای خواهد داشت؟

کارشناس حوزه مسکن با بیان اینکه رونق کنونی بازار مسکن تا پایان امسال پابرجاست، ادعای وجود حباب در بازار مسکن را رد کرد و گفت : وزارت راه و شهرسازی بر بخش مسکن اشراف ندارد. به نقل از اقتصاد آنلاین، بیت‌الله ستاریان، با رد وجود رکود در بازار مسکن، گفت: در شهریور پارسال پیش‌بینی کردیم که خرداد و تیر امسال بازارمسکن، دراوج رونق خواهد بود و تاحدودی هم اینگونه شد.

ادامه مطلب
مقالات ملک و صنعت ساختمان
 
  1