026-34212100__ 026-32192
جدیدترین اخبار

املاک خشت کرج، سند پایدار از ریشه و اصالت خشت ماندگار


جدیدترین اخبار

21/06/1398

ورژن جدید تلگرام در بازار راکد مسکن تهران تحرک ایجادمی‌کند؟

نسخه به‌روزشده «تلگرام» به کمک بازار مسکن برای عبور از رکود معاملاتی آمد. نسخه جدید، به یک قابلیت مجهز شده که کاربران با استفاده از آن می‌توانند تا شعاع ۵ کیلومتری اطراف خود، «گروه مجازی» تشکیل دهند و بدون نیاز به شماره تلفن همراه یا مشخصات تلگرامی اهالی محله، با عضوگیری نامحدود، اطلاعات گروه را وارد صفحه نمایش اطرافیان خود کنند.

ادامه مطلب
مقالات ملک و صنعت ساختمان
15/04/1398

براي هماهنگي در دكوراسيون از قانون دو سوم برای رعایت تناسب استفاده کنید

اگر در بین لوازم دكوراسیون منزلتان شی قدیمی و ارزشمندی وجود دارد، به هنگام چیدمان لوازم به صورتی عمل كنید كه شی و یا اشیاء مورد نظر، مركز توجه قرار گیرند در ضمن می توانید با "نورپردازی" این جلوه و مركزیت را مضاعف كنید.

ادامه مطلب
مقالات ملک و صنعت ساختمان
14/04/1398

جزئیات دریافت وام های مسکن

غیر از طرح لیزینگ مسکن که چند روز پیش خبرهایی در خصوص آن منتشر شد، دو نوع وام دیگر نیز برای متقاضیان ملک و خرید خانه در حال اجراست. با شابش همراه باشید تا مروری بر جزئیات این دو نوع وام داشته باشیم.

ادامه مطلب
مقالات ملک و صنعت ساختمان
10/04/1398

چه خبر از طرح خانه دار شدن کارمندان؟

به گزارش اقتصاد نیوز ؛ عباس فرهادیه در خصوص آخرین وضعیت طرح خانه دار شدن کارمندان دولت، گفت: کلیات این طرح به تصویب رسیده است و اکنون در وزارت راه و شهرسازی بر سر جزئیات آن بحث و بررسی می‌شود.

ادامه مطلب
مقالات ملک و صنعت ساختمان
08/04/1398

تاثیر تورم مصالح ساختمانی بر بازار مسکن

به گزارش اقتصاد نیوز ، عباس آخوندی وزیر سابق راه و شهرسازی زمانی استعفا داد که هیچ برنامه‌ای را برای تولید و عرضه مسکن طی 5 سال و چند ماه حضورش در وزارت راه و شهرسازی نداشت. همین بی برنامگی، اصرار عجیب بر افزایش سقف تسهیلات خرید مسکن و پیشی تقاضا از عرضه شرایطی را به وجود آورد تا سال 97 قیمت مسکن نسبت به سال پیش از آن بیش از دو برابر شود.

ادامه مطلب
مقالات ملک و صنعت ساختمان
 
  1