026-34212100__ 026-32192

املاک خشت کرج، سند پایدار از ریشه و اصالت خشت ماندگار


خدمات نوسازی و بهسازی

همه ی ساختمان ها پس از سپری شدن عمر مفیدشان در اثر گذشت زمان و نشست زمین، نشست پی ساختمان و تاثیرات رطوبت و سایر عوامل طبیعی، نیازمند بازسازی و مقاوم سازی می باشند. از طرفی بسیاری از مالکین پس از گذشت یک یا دو دهه از عمر ساختمان علاقه دارند به منظور به روز کردن بنا و امکان رقابت با بناهای تازه ساز و همچنین برای افزایش کارآیی تأسیسات داخلی، اقدام به نوسازی داخلی ساختمان بنمایند.
در حال حاضر بسیاری از مجتمع های اداری و تجاری نیز با تقویت استاندارهای ساخت، برای تمدید پروانه ی تجاری و کسب مجوزهای نوسازی بنا نیازمند انجام عملیات تقویت مصالح و مقاوم سازی بنا در برابر حوادث طبیعی نیز می باشند.
همچنین ممکن است ساختمانی از نظر مقاومت سازه مشکلی نداشته باشد ولی به دلیل فرسودگی مصالح و تأسیسات و تجهیزات ساختمانی از نظر فنی دچار مشکلاتی شده و از نظر مالک نیاز به نوسازی تجهیزات و تأسیسات ساختمان باشد.
بر همین مبنا، مجموعه خدمات املاک خشت ماندگار با تأسیس و تخصیص یک دپارتمان تخصصی با نام دپارتمان نوسازی و بهسازی، و با استفاده از تجربه و تخصص بهترین مهندسان و معماران و ناظران و پیمانکاران استانی و کشوری، برای ارائه خدمات تخصصی مشاوره ای، اجرایی، نظارتی و مدیریتی در امور نوسازی و بهسازی ساختمان، تمام توان و تجربه ی خود را به کار می گیرد.
ما در مجموعه ی خشت ماندگار با شناخت نیاز بازار و با تفکیک حوزه ی نوسازی ساختمان از حوزه ی خدمات پیمانکاری و مشارکت در ساخت، و با شناخت نیازهای استانی و شهری، درصدد تقویت هرچه بیشتر حوزه ی نوسازی املاک و ارائه خدمات فوق تخصصی در این زمینه به مراجعین گرامی می باشیم.
برخی از مهمترین عناوین خدماتی ما در حوزه ی نوسازی و بهسازی و مقاوم سازی ساختمان عبارتند از :
•    مشاوره و اجراء در زمینه خرید مصالح و تأسیسات مورد نیاز
•    مشاوره و مدیریت و اجراء طرح های نوسازی تأسیسات ساختمانی
•    مشاوره و مدیریت و اجراء طرح های بهسازی فضا و معماری داخلی
•    مشاوره و مدیریت و اجراء طرح های زیباسازی و فضاسازی و نماسازی
•    مشاوره و مدیریت و اجراء طرح های نوسازی و مرمت و مقاوم سازی
برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه خدمات تخصصی ما در واحد نوسازی و بهسازی املاک، با ما تماس بگیرید.

خرید خانه در کرج.فروش خانه در کرج.رهن و اجاره در کرج.خرید اپارتمان در کرج رااز املاک بزرگ خشت ماندگار بخواهید

املاک در کرج - املاک در گوهردشت - خرید و فروش اپارتمان در کرج